Polub nas na facebook

[Powrót do góry]

News

"Close To The Sun" - premiera videoclipu!

Dziś premiera clipu do singla "Close To The Sun" promującego nadchodzący albumu "Offline". Zapraszam do zapoznania się z wideo!

PS
Premiera albumu została przesunięta o cały miesiąc (początek czerwca).

"Offline" - lista utworów

Znamy już pełną listę utworów, które znajdą się na albumie "Offline". Przypominam, że premiera będzie miała miejsce na początku maja (02.05.2014).

Oto pełna lista utworów:
1. Like Somebody
2. Close To The Sun
3. Hey Last Beautiful
4. Numen
5. Cried All Out
6. It's Not Over
7. Water Walls
8. Fake
9. Jiggle
10. The Long Way Home

Album "Offline" - premiera już 2 maja !

Po albumie "Bel Air" (2011), który był pierwszym krążkiem po reaktywacji zespołu przyszedł czas na kolejny longplay. Już piąty album w karierze Guano Apes ukaże się w dniu 02.05.2014. Nosić będzie tytuł "Offline". Już za tydzień premiera singla "Close To The Sun".

Wywiad wideo z Guano Apes 2013

Zapraszamy do zapoznania się z wywiadem, który miał miejsce przed "Europejskim Stadionem Kultury" w Rzeszowie 2013! Sandra i Henning odpowiadają na pytania związane z branżą muzyczną, o swoich początkach itd.

Dołacz do oficjalnego fan clubu Guano Apes!


Po ponad 11 latach działalności fan clubu idąc z duchem czasu zmieniamy formułę dodawania członków. Teraz, aby dołączyć do FC wystarczy wejść w zakładkę „Fan Club” i kliknąć „Zaloguj się za pomocą Facebook”. W związku z tym wszystkie stare konta (dużo nieaktywnych) zostały usunięte. Zapraszamy do dołączenia do nas. Jedna rzecz nie uległa zmianie - członkowstwo za darmo! Zachęcamy do zamówienia oficjalnej koszulki GA DIVISION!

GUANO ÜBER ALLES, czyli jak Dywizja GA podbiła Rzeszowczyznę

Rzeszów. Z czego słynie miasto Rzeszów? Czym wyróżnia się stolica Podkarpacia? Rzeszowianie na pewno wymieniliby wiele charakterystycznych cech, które czynią Rzeszów miejscem unikalnym. Dla nas Rzeszów stał się miastem wyjątkowym po wydarzeniach z 28 czerwca 2013 roku. Data-legenda. Miasto-legenda. A w nim zespół-legenda, który wystąpił na polskiej ziemi po raz siódmy w historii. I totalnie skopał nam tyłki... [czytaj więcej]

Fake

najnowszy album

sonda

Jak oceniasz singiel Close To The Sun?

  • 1 Close to the heaven
  • 2 Neutral
  • 3 Close to the hell