Polub nas na facebook

[Powrót do góry]

News

Videoclip “The Name Of My Baby”

Od kilku dni możecie zobaczyć nowe wcielenie Sandry Nasic w clipie do utworu “The Name Of My Baby”. Przewidziana data premiery podwójnego singla “Fever”/ “The Name Of My Baby” to 14 września 2007.

Jeśli nie widziałeś jeszcze clipu, ściągnij go od nas [[url=http://www.guanoapes.pl/down/sandra_nasic-tnomb.rar]Ściągnij[/url]] (53 MB)

PS
Z powodu mojego wyjazdu na wakacje, wszystkie osoby, które zapisały się do FC zostaną dodane do listy w najbliższym czasie.

sandranasic.com

Ruszyłą już oficjalna strona Sandry Nasic. Znaleść można na niej dział audio z sampli z nadchodzącego albumu, księge gości oraz dział z wiadomościami. [[url=http://www.sandranasic.com]www.sandranasic.com[/url]]

Posłuchaj "Fever"

Jak obiecałem na stronie możecie znaleść najnowszy singiel Sandry Nasic "Fever" ([url=http://www.guanoapes.pl/down/Sandra_Nasic-Fever.mp3]Ściągnij[/url]).

Sandra Nasic - Fever

Utworem promującym solowy album Sandry Nasic jest "Fever". Premiera singla przewidziana jest na 13.08.2007. Utworu można już połuchać w niektórych radiowych stacjach w Niemczech. Postaram sie go umieścić na stronie w najbliższym czasie.

Sandra Nasic prezentuje...

Strona oficjalna Sandry jeszcze w pełni nie ruszyła ale w tle leci 30 sekundowy fragment utworu zapowiadającego jej solowy album. Zapraszam do posłuchania [url=http://www.sandranasic.de]http://www.sandranasic.de[/url]

Zapraszamy na kanał #guano_apes

Jeśli szukacie fanów GA chętnych do rozmowy to zapraszamy na kanał w sieci IRCnet #guano_apes. Kanał w tym roku kończy już 6 lat. Zawsze znajdziecie tam kogoś chętnego do rozmowy. Zapraszamy, link do kanału został umieszczony w FAN STATS oraz klikajac [[url=http://www.guanoapes.pl/html/polacz.php]tutaj[/url]] też połaczycie się z kanałem.

Awaria systemu rejestracji

Przez miesiąc nie działał system dodawania nowych osób do FC. Jeśli ktoś rejestrował się a nie został dodany to prosimy o ponowne wypełnienie formularza. Za niedogodności przepraszamy.

Strona IO on-line

Ruszyła strona nowego zespołu chłopaków z GA. Możecie obejrzeć najnowsze zdjecia z koncertów i sesji nagraniowej oraz przeczytać informacje o zespole. Niedługo u nas wystartuje dział poświęcony IO.
Oto strona: [url=http://www.io-rocks.com]www.io-rocks.com[/url]

PS.
Biore udział w konkursie na banner, jeśli chcecie możecie oddać głos tutaj (suwak w prawo, email nie musi być prawdziwy ;) ):

[url=http://odnowa.gazeta.pl/galeria_prac/go:zobacz:29107/]http://odnowa.gazeta.pl/galeria_prac/go:zobacz:29107/[/url]

Pozdrawiam i dziękuje z góry.

Życzenia Świąteczne

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia życzymy dużo zdrowia, szczęścia i wiele radości w Nowym Roku.

Życzy,
Załoga apes.pl

The Lost (T)Apes już w Polsce

Można już składać zamówienia na "The Lost (T)Apes" w sklepie internetowym [url=http://www.fan.pl]www.fan.pl[/url]. Narazie nowy album występuje jako zapowiedź.

Nowości na stronie

Dzisiaj na stronie z okazji wydania albumu "Lost (T)apes" pojawiła sie tapeta, którą możecie pobrać klikając [url=http://www.guanoapes.pl/fanbase/tapety/tapes.jpg]tutaj[/url], równierz dział OFM wzbogadził się o 4 nowe pliki wideo z festiwalu Open Air 2003. Zapraszamy do ściągania!

Fake

najnowszy album

sonda

Jak oceniasz singiel Close To The Sun?

  • 1 Close to the heaven
  • 2 Neutral
  • 3 Close to the hell