Polub nas na facebook

[Powrót do góry]

News

Czat z Henningiem 01.12.2006

Jutro z okazji wydania płyty "The Lost (T)apes" odbędzie się czat z Henningiem. Każdy kto ma pytania dotyczące nowego wydawnictwa i nie tylko jutro będzie miał szanse dowiedzieć się co nieco.

Czat będzie miał miejsce o godzinie 18.00 [[url=http://gun.saigns.de/]tutaj[/url]].

Kliknij [url=http://www.gunrecords.de/gifts/index.php?aid=more&id=28]tutaj[/url] aby przesłuchać fragmenty albumu.

Guano Apes - Found: The Best & The Lost (T)Apes

Dużo wody w Warcie upłynęło od ostatnich wiadomości. Ale zapamiętajcie datę 1 grudnia! Tego dnia wydany zostanie nowy album, który sprawi, że serducha fanów Guano Apes zabiją szybciej. Dlaczego? Bo ukaże się prawdziwy biały kruk na rynku muzycznym!

The Lost (T)Apes – na tej płytce będzie można usłyszeć nagrania pochodzące z wczesnych lat kariery Guano Apes, tj. z lat 1994 i 1995. Kilka utworów znalazło się na albumach, ale większość jest prawdziwą rzadkością. Usłyszycie na przykład Your Song, Hanoi czy Maria w takiej wersji, jak były nagrane na kasecie demo.

Kasety nagrał Fabio Trentini z Youthcenter/club “Nest” na czterościeżkowym magnetofonie i Przenośnym Magnetofonie DAT! (Czy ktoś jeszcze pamięta magnetofony?)

The Lost (T)Apes będzie wydany w dwóch wersjach.
Po pierwsze, dwu płytowa edycja. Na pierwszej płycie znajdą się niepublikowane wcześniej nagrania i trudno dostępne nagrania jednego z najbardziej popularnych niemieckich zespołów, jakim było Guano Apes. Na drugiej płycie będzie Planet Of The Apes.

Dla tych którzy mają już Planet Of The Apes będzie wydany jednopłytowy album “The Lost (T)Apes”.

Chyba nie warto przegapić takiej okazji? Zapraszamy do sklepów 1 grudnia!

IO - nowy zespół chłopaków z GA

Powstał nowy zespół tworzony przez chłopaków z Guano Apes, w którym wokalistą został Charles Simmons (R&B i Soul). Zobaczymy co przyniesie ich album, narazie możemy posłuchać próbkę twórczości na ich profilu w "[url=http://www.myspace.com/ioonline]myspace[/url]".

Oficjalna strona zespołu: [url=http://www.io-rocks.com/]http://www.io-rocks.com/[/url]

Smycze - opóźnienie

Z powodu nieoczekiwanych dodadatkowych zamówien na smycze, przesyłka opóźni się o około 7 dni, za co przepraszam.

OFM a nieuczciwość wobec fan clubowiczów

Mam dla Was złą informację, dział OFM zostaje zablokowany na kilka dni z powodu umieszczania clipów z tego działu przez pewne osoby w serwisie YouTube. Większość z nich pochodzi z naszych prywatnych zbiorów i kaset, za które słono zapłacilismy i z grzeczności umieszczamy je dla fan clubowiczów, żeby tylko wybrane osoby miały do nich dostęp. Za niektórymi plikami naprawde musimy się niezle uganiać, żeby je dostac a tutaj ktoś tak sobie je umieszcza na innej stronie. Dział OFM zostanie uruchomiony ponownie po usunięciu przez te osoby plików z YouTube (jeśli to nie nastąpi osoby zostaną usunięte z FC).

Osoby na czarnej liście to:
- gro**a
- bas**92

Aktualności

Witam po wakacyjnej przerwie (dla niektórych osób wakacje jeszcze trwają;) ). Aktualności na stronie to m.in. nowe osoby w fan clubie oraz 3 clipy w dziale OFM z koncertu z Frankfurtu ( 1998 ).

Osoby, które złożyły zamówienie na smycze mogą sie ich spodziewać na 100% w nastepnym tygodniu, tutaj możecie zobaczyć jak smycz wygląda [[url=http://www.guanoapes.pl/images/smycz2_.jpg]kliknij[/url]].

Smycze - lista zamknięta

Dzisiaj została zamknięta lista chętnych na smycze i zostały zapisane ostatnie wpłaty. Prosimy już nie wpłacać.

Smycz Guano Apes

Mamy dla Was propozycje w postaci smyczy Guano Apes. Doskonała do telefonu lub kluczy. Wzór smyczy znajdziecie tutaj: http://www.guanoapes.pl/images/smycz.jpg . Koszt smyczy to 9 zł + koszt wysyłki 2 zł (osoby, które płaciły składkę FC nie pokrywają kosztów wysyłki). Zgłoszenia proszę wysyłać na kamad@apes.pl. Zamówienie chcemy zrealizować w ciągu 2-3 tygodni licząc od dzisiaj, wiec prosimy o w miarę szybkie nadsyłanie zgłoszeń. Po nadesłaniu zgłoszenia zostanie wysłany numer konta, na które trzeba wpłacić wyżej wymienioną kwotę.

Scratch The Pitch - video z sesji nagraniowej

Dzisiaj mamy dla Was nie lada gratkę od Tynki w postaci pliku video z sesji nagraniowej w studio utworu "Scratch The Pitch". Kto jeszcze nie widział niech zobaczy, bo warto. Miłego oglądania. [[url=http://www.guanoapes.pl/down/GuanoApesScratch.avi]Ściągnij[/url]]

Pozdrawiamy,
Załoga apes.pl

Ponad 100000 odwiedzin !

Dzisiaj licznik w statystykach przekroczył magiczną cyfrę 100000 odwiedzin. Dziękuję wszystkim, którzy wspierają tą stronę i stale ja odwiedzają. Pozdrawiam

Urodziny Sandry Nasic

Dzisiaj Sandra Nasic kończy 30 lat. Z tej okazji załoga apes.pl w imieniu fan clubu GA DIVISION życzy wszystkiego najlepszego oraz powodzenia w solowym projekcie.

PS. W dziale OFM możecie znaleść clip "Kumba Yo" z Echo 2001.

Fake

najnowszy album

sonda

Jak oceniasz singiel Close To The Sun?

  • 1 Close to the heaven
  • 2 Neutral
  • 3 Close to the hell