Polub nas na facebook

[Powrót do góry]

News

Nowy singiel Tamoto

Następnym utworem promującym debiutancki album Tamoto "Clemenza" będzie "On My Mind". Premiera singla zaplanowana jest na 21 październik 2005, prace nad teledyskiem już trwają. Po premierze videoclipu możecie się go spodziewać na naszej stronie w dziale download.

t.raumschmiere feat. Sandra Nasic

Został już zrealizowany clip do piosenki "Very Loud Lullaby". Jest to utwór T.Raumschmiere'a (słynie z muzyki elektronicznej), w którym Sandra Nasic pojawia się gościnnie. Klip możecie pobrać klikając [[url=http://ch71.de/clips/traumschmiere.mov]tutaj[/url]] (aby ściągnąć plik naciśnij prawy przycisk i wybierz Zapisz element docelowy jako) (28 MB - format Quicktime). Piosenka "Very Loud Lullaby" jest singlem (premiera 23 września) promującym najnowszy album T.Raumschmiere'a o tytule "Blitzkrieg Pop". Pomimo, że jest to inny rodzaj muzyki niż GA piosenka przyciąga uwagę. Polecam

Pełna videografia oraz konkurs fanbase

Na stronie jest już dostępna pełna videografia, więc jeśli chce ktoś mieć np. tapetke z klatka z clipu "Break The Line" to zapraszam do obejrzenia videografii.

Zachęcam do nadsyłania prac do działu fanbase. Najciekawsza praca zostanie nagrodzona kontem mail w domenie uzytkownik@apes.pl lub uzytkownik@guano.apes.pl (do wyboru). Myślę, że jest to znakomity kąsek dla fana GA, który chce zmienić swój standardowy adres e-mail.

Dział "Only For Members" aktywny

Od dzisiaj aktywna jest nowa wersja (testowa) działu "Only For Members" (tylko dla zarejestrowanych osób w FC). Znajdziecie tam brakujące pliki z BIzarre o które prosiliście oraz bardziej szczegółowe info o fanach należacych do FC DIVISION. Niedługo zostanie umożliwiona opcja wysłania własnego foto.

Ślub i wesele przyjaciela z kanału #guano_apes

[img]http://www.guanoapes.pl/images/cayenne_i_kasia(small).jpg[/img]
W sobotę (27 sierpień 2005) odbył się ślub i wesele Cayenne'a i Kasi(mój wieloletni przyjaciel z kanału IRC #guano_apes oraz brat ImTheOne'a). Wrociłem wczoraj z rodzinnej miejscowości pana młodego Rawy Mazowieckiej i chciałbym w skrócie opisać wesele, na którym była świetna zabawa (najlepsze wesele na jakim byłem), więc:

Ilość gości: 170 osób
Ofiar w ludziach: 1 ;)
Osób spiewających "pijemy wódke pić": 1

Chciałbym z tego miejsca jeszcze raz życzyć młodej parze wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia i jak najwiecej miłości w związku.

Cała sala śpiewa z nami:
"[i]Nie pijemy wódki, nie pijemy wódki, booooo bimbeeerek jest słodziuuutki[/i]" ;)

Aktulaności

W dziale download możecie znaleźć kolejne clipy z Bizarre 2001 oraz playliste z plikami, które już zostały umieszczone na stronie. Znajdziecie tam również video z programu MTV ROCKZONE, który prowadził Dennis.

Koncert Tamoto w Polsce ?!?

Niedawno miałem okazje porozmawiać z Dennis'em Poschwattą za pośrednictwem bmg.de (czat). Zadałem mu kilka pytań dotyczących projektu Tamoto oraz Guano Apes. Dennis z wielką ochotą chce odwiedzić Polskę z Tamoto podczas trasy koncertowej. Możemy również spodziewać się wydania albumu Tamoto w Polsce.

Oto fragment rozmowy:
(KaMaD_PL) album Tamoto will be available in other countries (not only in germany) ?
(Dennis-Tamoto) hopefully we release later the album in other contries because i really would like to play other countries live
(KaMaD_PL) Dennis nice, maybe concerts in Poland ?
(Dennis-Tamoto) i would love to - also because we played there only one time with the apes

Przerwa techniczna - wyjaśnienia

Przepraszamy za brak dostępu do strony jaki miał miejsce przez ostatnie dni. Jednak dzięki tej przerwie zyskalismy szybszy serwer i większe konto na www. Już od dzisiaj możecie sie spodziewać większej dawki plików w dziale download.

Videoclip "Beware" - premiera

Wczoraj miała miejsce premiera pierwszego clipu Tamoto. Dzisiaj na Vivie Plus będzie można zobaczyć video w programie "Pump Up The Volume" o godzinie 17.00. Clip możecie również pobrać z działu "Tamoto" (jest w słabej jakości). Zapraszam po godzinie 18.00 na stronę, wtedy udostępnię clip w bardzo dobrej jakości.

Videoclip "Beware"

W dziale Tamoto możecie zobaczyć zdjęcia pochodzące z planu zdjęciowego do pierwszego clipu Tamoto "Beware". Premiera singla promującego pierwszy album Tamoto odbędzie sie 4 lipca, zaś premiera samego albumu będzie miała miejsce 18 lipca. Data premiery clipu w TV narazie nie jest znana.

Fake

najnowszy album

sonda

Jak oceniasz singiel Close To The Sun?

  • 1 Close to the heaven
  • 2 Neutral
  • 3 Close to the hell