Polub nas na facebook

[Powrót do góry]

News

Zobacz Guano Apes na żywo w PRO 7

W dniu 31.03.2011 Guano Apes wykona utwór "Oh What A Night" podczas programu TV Total, który jest emitowany przez stację PRO 7 o godzinie 23.35. Miejmy nadzieję, że to będzie wykonanie "live", a nie playback jak to często bywa w takich produkcjach telewizyjnych.

Sandra & Henning w Radiu Bremen

Dzisiaj o godzinie 20.00 mogliśmy wysłuchać godzinnej audycji z Sandrą i Henningiem. Podczas audycji leciały rekomendowany przez nich utworu oraz kilka piosenek z nowego albumu, m.in.:
- This Time
- Tiger
- All I Wanna Do
W galerii zdjęcia zrobione podczas wywiadu w radio.

Można już zamawiać koszulki!

Został uruchomiony formularz zamawiania koszulek. Aby zamówić t-shirt wystarczy zarejestrować i zalogować się do fan clubu, a w panelu fana pojawi się opcja "Zamów koszulkę". Przypominam, że koszulki są autoryzowane przez sam zespół, który ma słabość do naszych wzorów i zawsze dostaje nową kolekcję :) (tutaj jeszcze pierwszy wzór wiszący pod perkusją w Berlinie - zobacz). Zamówienia na koszulki można składać do 7 kwietnia. [Zamów]

Nowe koszulki FC (forum)

"Oh What A Night" premiera w PL 21 marca

"Oh What A Night" promujący album "Bel Air" będzie dostępny w Polsce od 21 marca. Niestety singiel będzie do kupienia tylko w formie cyfrowej. [Zobacz]

Wersja "Deluxe" albumu "Bel Air" jednak nie będzie zawierać dodatkowego CD z hitami GA.

"Bel Air" 4 kwietnia w Polsce! Oh What A Night już u nas

W Polsce premiera albumu będzie miała miejsce 4 Kwietnia. Album pojawi się w standardowej wersji oraz "Deluxe" zawierającej dwa dodatkowe utwory ("Fire" i "Carlo And Shine"). Wersja "Deluxe" oprócz dodatkowych utworów wzbogacona będzie o drugie CD z najbardziej znanymi utworami GA oraz plakat. Jest to nie lada gratka dla fanów zwłaszcza, że ilość albumów w wersji "Deluxe" będzie w mocno limitowej liczbie egzemplarzy.

Singiel "Oh What A Night" można już usłyszeć w polskiej radiostacji "Antyradio" :) Miło!

Guano Apes w Krakowie!

Mamy 3 koncert w Polsce Guano Apes w tym roku! W Krakowie zespół pojawi się w dniu 12.10.2011 i zagrają w Teatrze Łaźnia Nowa!

Zapraszamy, gdyż jest to inny i jedyny koncert w tej formule w Polsce! Należy on do trasy promującej "Bel Air Tour", która zaczyna się od października, więc jak się domyślacie scena należy tylko do GA! Oprócz tego pojawiły się kolejne koncerty w europejskich miastach oraz pierwsze daty na 2012. Szczegóły w dziale "Trasa".

Event na Facebook
Temat na forum

Fake

najnowszy album

sonda

Jak oceniasz singiel Close To The Sun?

  • 1 Close to the heaven
  • 2 Neutral
  • 3 Close to the hell