Polub nas na facebook

[Powrót do góry]

News

Papa Roach na Przystanku Woodstock

Została potwierdzona pierwsza oficjalna gwiazda tegorocznego przystanku Woodstock, którą jest zespół Papa Roach. Woodstock w tym roku odbędzie się w dniach 30.07-01.08.2010, a Papa Roach zagra pierwszego dnia festiwalu.

Uzupełniona biografia Guano Apes

Zapraszam do zapoznania się z uzupełnioną biografią członków zespołu Guano Apes. Jeśli nie wiesz co działo się po rozpadzie GA do czasu reaktywacji - zapoznaj się z zebranymi faktami w dziale "info".

Wieści z obozu Guano Apes

Jak informuje zespół trwają nieustanne prace nad utworami, które znajdą się na nowym albumie. Komponują i szlifują kompozycje, a my trzymamy kciuki za nowy album i czekamy z niecierpliwością !

Strefa fana dostępna!

Możliwe jest już logowanie do "fan area", wykorzystując do tego celu wcześniej wygenerowane hasła. W strefie fana znajdziecie rzadkie pliki związane z twórczością Guano Apes, m.in. z Rock Am Ring 2009.

W najbliższym czasie ukaże się więcej społecznościowych funkcji dla fanów! Zapraszamy do częstego odwiedzania "fan area". Nie masz dostępu do strefy fana, zarejestruj się do fan clubu!

Wznowiona rejestracja nowych fanów!

Po długiej przerwie związanej z przebudową strony miło jest mi zakomunikować, że ruszyła rejestracja nowych fanów. Teraz, aby dołączyć za darmo do oficjalnego fan clubu Guano Apes w Polsce wystarczy kliknąć w menu "Fan Club" i wybrać [url=http://www.guanoapes.pl/fanclub/rejestracja.html]"Dołącz do fan clubu"[/url]. Informuje również, że za 5 dni ruszy strefa fana, do której generowaliście hasła, a w niej pojawią się specjalne multimedia gotowe do pobrania i sklepik z gadżetami!

Po ostatniej akcji czyszczenia nieaktywnych fanów lista znacznie się skurczyła ale przynajmniej w dziale "Members" widać kto jest od lat wiernym i wartościowym fanem Guano Apes.

Rejestracja nowych fanów i gadżety!

Przygotowywany jest moduł do automatycznej rejestracji w fan clubie. Planowane uruchomienie modułu jest przed Nowym Rokiem! W związku z tym zostanie przeprowadzona reorganizacja i skasowanie użytkowników z nieaktualnymi mailami. Oprócz tego rozpoczną się zapisy na smycze GA, więc jest to doskonały gadżet do dopełnienia prezentów świątecznych!

Zmiana dat koncertów

Sandra Nasic po koncercie w Skopje rozchorowała się. Jako, że ma to duży wpływ na jej struny głosowe postanowiono przesunąć koncerty w Rosji i Ukrainie. Aktualne daty koncertów znajdziecie w dziale "Trasa", a samej Sandrze życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

Guano Apes nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa

Każdy myślał, że na letnich festiwalach się skończy i zespół wejdzie do studia ale pojawiły się kolejne informacje o koncertach! Następny potwierdzony koncert Guano Apes odbędzie się podczas festiwalu Taksirat Festival w Skopje (05.12.2009).

Oddaj głos na Guano Apes!!

Ruszył Plebiscyt Złotego Bączka. Udział w plebiscycie biorą zespoły, które pojawiły się na tegorocznym Woodstocku. Zapraszamy do głosowania na Guano Apes, bo jak wiadomo nagrodą oprócz statuetki jest ponowne zagranie na dużej scenie podczas Przystanku Woodstock 2010. [[url=http://www.o-tv.pl/index.php/44/1]Oddaj głos[/url]] !

Nowy album Guano Apes w 2010 roku!

Każdy z nas zastanawiał się co stanie się dalej z zespołem po zakończeniu festiwalowej trasy koncertowej. Już dzisiaj możemy powiedzieć, że zespół przygotowuje się do nagrania i wydania nowego albumu w 2010 roku. Będzie to czwarty longplay w ich karierze. Czekamy z niecierpliwością na nowe nagrania i promocyjną trasę w 2010!

Podziękowania od Jurka Owsiaka dla fan clubu Guano Apes!

Dostaliśmy drogą listowną oficjalne podziękowania od Jurka Owsiaka za współprace podczas Przystanku Woodstock 2009 i cały udział fan clubu Guano Apes w tym przedsięwzięciu. Dzięki wszystkim obecnym w wiosce za miłe spędzenie czasu i wsparcie!

Fake

najnowszy album

sonda

Jak oceniasz singiel Close To The Sun?

  • 1 Close to the heaven
  • 2 Neutral
  • 3 Close to the hell