Polub nas na facebook

[Powrot do gory]

News

Guano Apes w Krakowie!

Mamy 3 koncert w Polsce Guano Apes w tym roku! W Krakowie zespół pojawi się w dniu 12.10.2011 i zagrają w Teatrze Łaźnia Nowa!

Zapraszamy, gdyż jest to inny i jedyny koncert w tej formule w Polsce! Należy on do trasy promującej "Bel Air Tour", która zaczyna się od października, więc jak się domyślacie scena należy tylko do GA! Oprócz tego pojawiły się kolejne koncerty w europejskich miastach oraz pierwsze daty na 2012. Szczegóły w dziale "Trasa".

Event na Facebook
Temat na forum

18 lat fundacji Jurka Owsiaka!

Dokładnie dzisiaj fundacja Jurka Owsiaka WOŚP osiąga pełnoletniość. Gratulujemy tak ogromnego przedsięwzięcia na skale globalną, jakim jest działalność fundacji i życzymy energii na kolejne lata działalności "do końca świata i jeden dzień dłużej".

Fundacje WOŚP z zespołem GA bardzo lubimy za organizacje koncertu w 2009 roku podczas Woodstock'u! :) Na pewno w tym roku też się pojawimy. Przypominamy, że gra zespół Kontrust, który też bardzo lubimy!

"Fanman" do pobrania!

Przypominamy kto jeszcze nie ma utworu "Fanman" z nadchodzącego albumu "Bel Air" może go w każdej chwili pobrać. Wystarczy zapisać się na newsletter guanoapes.org lub zajrzeć na nasze forum.

Bilety na Guano Apes w Białymstoku od marca

Bilety od marca będzie można kupić za pośrednictwem Ticketpro (tylko normalne). Ceny biletów zależą od terminu w jakim je zakupimy. Oto dokładne info:

TERMIN 1 (01.03-31.03): 10 zł (studencki) / 15 zł
TERMIN 2 (01.04-19.05): 15 zł (studencki) / 25 zł
TERMIN 3 (20.05): 20 zł (studencki) / 30 zł

Nowa oficjalna koszulka fan clubu!

Powstał projekt nowej oficjalnej koszulki fan clubu, która została specjalnie zaprojektowana z myślą o nowym albumie i trasie koncertowej. Sama koszulka zostanie wykonana przez managment zespołu Guano Apes (przez co będzie jeszcze bardziej ekskluzywna). Zapraszam do wyrażania opinii w komentarzach i na forum. Formularz zamówień zostanie udostępnione w najbliższym czasie w panelu fana (po zalogowaniu w dziale "fan club").

Nowe koszulki FC (forum)

Posłuchaj "Oh What A Night" !

Jeśli ktoś z Was nie miał jeszcze okazji posłuchać "Oh What A Night" (są tacy??) to teraz można w całości i w dobrej jakości usłyszeć utwór na oficjalnym profilu Guano Apes na facebook. Posłuchaj tutaj

Fake

najnowszy album

sonda

Jak oceniasz singiel Close To The Sun?

  • 1 Close to the heaven
  • 2 Neutral
  • 3 Close to the hell