Polub nas na facebook

[Powrot do gory]

News

Guano Apes nowy album już w kwietniu "Bel air"

Pojawiła już się oficjalna informacja na temat nowego wydawnictwa Guano Apes. Tak jak zapowiadaliśmy premiera odbędzie się na wiosnę, tj. w kwietniu. Album będzie zatytułowany "Bel Air". Przypominam, że nowy long play powstawał pod okiem Jon'a Schumann'a. W raz z premierą albumu rusza europejska trasa koncertowa. Do zobaczenia na trasie z nowym albumem w ręku! Tak jak w 2009 roku organizuje wspólny wyjazd do Czech na jeden z festiwali na którym zagra oczywiście Guano Apes! Szczegóły wkrótce.

Guano Apes skończyli nagrywać najnowszy album! Święta Święta... :)

No i stało się, po 7 latach doczekamy się kolejnego long play'a w wykonaniu Guano Apes! Właśnie zespół skończył sesje nagraniową pod okiem producenta Jon'a Schumann'a. Jak możemy się domyśleć premier już na początku 2011 roku!

Wszystim fanom z okazji Bożego Narodzenia, życzę spokojnych i wesołych świąt w rodzinnym gronie, a zespołowi aby nowy album był jeszcze lepszy od poprzednich! Do zobaczenia podczas trasy 2011!

Daty kolejnych koncertów ujawnione!

Pojawiły się terminy kolejnych koncertów GA. Tym razem szczęście mają Rosjanie, bo u naszych wschodnich sąsiadów odbędą się aż 3 koncerty (na dzień dzisiejszy). Zespół zagra też w Czechach, w lipcu podczas festiwalu "Master of Rock". Więcej szczegółów na temat koncertów znajdziecie w dziale trasa.

Guano Apes zaczyna trase koncertową na wiosne 2011!

Potwierdzony został pierwszy koncert Guano Apes na rok 2011. Wiosną (9.04.2011) GA zagra w Sofii (Bułgaria)! Oprócz tej dobrej wiadomości GA pracuje nadal nad nowym albumem. Kto wie? może na wiosnę doczekamy się też nowego longplay'a w raz z trasą promocyjną !

Zapraszamy do wioski Guano Apes na tegorocznym Woodstock 2010

Wielkimi krokami zbliża się kolejny Woodstock. Kontynuując pomysł z przed roku organizujemy ponownie wioskę Guano Apes związaną ze społecznością oficjalnego fan clubu i forum.apes.pl.

W tym roku GA niestety nie zagra na Woodstocku ale mamy nadzieje, że pomimo tego damy o sobie znać liczną grupą i pozytywną zabawą podczas tegorocznego przystanku. W tamtym roku zostaliśmy pozytywnie odebrani przez WOŚP, więc w tym roku tez ma być pozytywnie i jeszcze liczniej w postaci jeszcze większej liczby namiotów i mieszkańców. Za rok mamy nadzieje, że uda nam się ponownie ściągnąć we współpracy z WOŚP zespół Guano Apes! Do zobaczenia na polu! (w nabliższym czasie pojawi się więcej informacji o obozowisku)

Zobacz uzupełnioną galerię z Woodstock 2009!

!! Przeczytaj relację z Woodstock 2009 !!

Woodstock 2010 bez Guano Apes?

Podczas ostatniego występu Sandra Nasic oznajmiła, że z powodu wycofania się sponsora nie zagrają podczas festiwalu w Polsce, pomimo, że bardzo chcieli wystąpic w naszym kraju (Woodstock 2010?). Jeśli to w 100% chodzi o Woodstock i plebiscyt Złotego Bączka, to WOŚP biorąc pod uwagę GA w tym plebiscycie powinni też zapewnić im pełne wsparcie finansowe. Ostatnio GA grało w niedziele, czyli w dzień koncertów sponsorowanych, więc oczywiste było to, że jeśli wygrają Złotego Bączka, ktoś będzie musiał pokryć koszty występu ( a napewno takie rzeczy powinny być ustalane z zespołem przed zgłoszeniem do plebiscytu, w razie możliwości wygrania) , widocznie ktoś nie doplinował sprawy? Szkoda ... Czyżby ich obecna 3 pozycja w plebiscycie związana jest z tą cała sprawą? Co myślicie o tej sytuacji?

Sandra na koniec komunikatu powiedziała "Do zobaczenia w następne wakacje!" Więc pozostaje nam czekać na nowy album i trasę promocyjną!

Pozytywne wiadomosci od GA

Zespół informuje, że trwają usilne prace nad nowym albumem ale pomimo tego oznajmiają że wyruszą w trasę koncertową. Jest to miłe zaskoczenie, gdyż zazwyczaj podczas tworzenia nowego materiału mieli przerwę koncertową. Teraz czekamy na kolejne terminy :)! Aktualne daty koncertowe znajdziecie w dziale Trasa.

Fake

najnowszy album

sonda

Jak oceniasz singiel Close To The Sun?

  • 1 Close to the heaven
  • 2 Neutral
  • 3 Close to the hell