Polub nas na facebook

[Powrót do góry]

News

18 lat fundacji Jurka Owsiaka!

Dokładnie dzisiaj fundacja Jurka Owsiaka WOŚP osiąga pełnoletniość. Gratulujemy tak ogromnego przedsięwzięcia na skale globalną, jakim jest działalność fundacji i życzymy energii na kolejne lata działalności "do końca świata i jeden dzień dłużej".

Fundacje WOŚP z zespołem GA bardzo lubimy za organizacje koncertu w 2009 roku podczas Woodstock'u! :) Na pewno w tym roku też się pojawimy. Przypominamy, że gra zespół Kontrust, który też bardzo lubimy!

"Fanman" do pobrania!

Przypominamy kto jeszcze nie ma utworu "Fanman" z nadchodzącego albumu "Bel Air" może go w każdej chwili pobrać. Wystarczy zapisać się na newsletter guanoapes.org lub zajrzeć na nasze forum.

Bilety na Guano Apes w Białymstoku od marca

Bilety od marca będzie można kupić za pośrednictwem Ticketpro (tylko normalne). Ceny biletów zależą od terminu w jakim je zakupimy. Oto dokładne info:

TERMIN 1 (01.03-31.03): 10 zł (studencki) / 15 zł
TERMIN 2 (01.04-19.05): 15 zł (studencki) / 25 zł
TERMIN 3 (20.05): 20 zł (studencki) / 30 zł

Nowa oficjalna koszulka fan clubu!

Powstał projekt nowej oficjalnej koszulki fan clubu, która została specjalnie zaprojektowana z myślą o nowym albumie i trasie koncertowej. Sama koszulka zostanie wykonana przez managment zespołu Guano Apes (przez co będzie jeszcze bardziej ekskluzywna). Zapraszam do wyrażania opinii w komentarzach i na forum. Formularz zamówień zostanie udostępnione w najbliższym czasie w panelu fana (po zalogowaniu w dziale "fan club").

Nowe koszulki FC (forum)

Posłuchaj "Oh What A Night" !

Jeśli ktoś z Was nie miał jeszcze okazji posłuchać "Oh What A Night" (są tacy??) to teraz można w całości i w dobrej jakości usłyszeć utwór na oficjalnym profilu Guano Apes na facebook. Posłuchaj tutaj

Fake

najnowszy album

sonda

Jak oceniasz singiel Close To The Sun?

  • 1 Close to the heaven
  • 2 Neutral
  • 3 Close to the hell