Polub nas na facebook

[Powrót do góry]

News

Sandra Nasic feat. Tom Novy

Sandra użyczyła głosu w nowym singlu Tom'a Novy "My City Is My Lab". Stylistyka muzyczna utworu to Electro House z domieszką popu. Zapraszamy do zapozniania się z utworem i wyrażania swoich opinii w komentarzach i za pośrednictwem forum. Utwór znajdziecie tutaj: http://www.youtube.com/watch?v=d8cf3w84C6g

Wywiad z Guano Apes dla GA DIVISION

Na 3 godziny przed koncertem Guano Apes podczas tegorocznego Przystanku Woodstock miałem okazje przeprowadzić krótką rozmowę z zespołem w wesołej atmosferze. Oto jej zapis poniżej:

[i]Stefan wyszedł na zwiady wrócił i po chwili wyszli wszyscy oprócz Dennisa. Nastąpiło małe przywitanie. (podanie ręki)[/i]

[b]H:[/b] Miło Cię znowu widzieć:)
[b]K:[/b] Witamy tym razem w Polsce:)
[b]K:[/b] To są małe prezenty od fanów dla was.
[b]S:[/b] Naprawdę? Dziękuję bardzo :) [i]( z uśmiechem)[/i]
[b]H:[/b] Kiedy przyjechaliście na Woodstock?
[b]K:[/b] Przyjechaliśmy 4 dni temu
[b]K:[/b] Jest bardzo gorąco przez te 4 dni co widać po mojej czerwonej skórze od słońca :)
[b]K:[/b] Jak wam sie podoba atmosfera Woodstocku?
[b]H:[/b] Jest bardzo duży. Widać masę ludzi przybyło. Jeździliśmy wokół autobusem i widzieliśmy
[b]K:[/b] No właśnie widzieliśmy jak krążyliście autobusem
[b]S:[/b] Widzę że macie coś na autografy, to daj podpiszemy:)
[b]K:[/b] Czy planujecie wydać nowy album ?
[b]H:[/b] Narazie z dwóch utwór trudno jest o nowy album zobaczymy po festiwalach co będzie dalej z zespołem i dalszymi planami
[b]K:[/b] Czekaliśmy i czekaliśmy na was…, kazaliście nam długo czekać na siebie
[b]H:[/b] Oj tak pierwszy raz w Polsce byliśmy 11 lat temu w Krakowie i Warszawie w Proxime. Była to pierwsza nasza duża trasa, która wywarła na nas ogromne wrażenie
[b]K:[/b] Sandra muszę przyznać że stworzyłaś dobry solowy album. Utwór „Sorry” rządzi
[b]S:[/b] O naprawdę? [i](z zawstydzeniem)[/i] dziękuję bardzo:)
[b]S:[/b] Henning zagramy ten utwór podczas dzisiejszego koncertu [i](po czym przyłożyła kciuka do nosa i pomachała palcami- oczywiście gest w kierunku Henninga)[/i]
[b]K:[/b] Henning czy zgracie podczas dzisiejszego koncertu „Kumba Yo”?
[b]H:[/b] Nie zagramy ale mamy inne nowe utwory w setliście
[b]H:[/b] W Czechach było błoto a tutaj mamy upał
[b]K:[/b] Jeśli miałbym wybierać pomiędzy błotem a słońcem to wybrałbym zdecydowanie czeskie błoto, które nie było tak męczące jak teraz słońce
[b]S:[/b] Jak wygląda sprawa z alkoholem podczas przystanku, czy to prawda że jest zakaz?
[b]K:[/b] Zakaz jest ale tylko na mocniejsze trunki jak wódka, piwo można spożywać wszędzie oprócz terenu przy scenie, ASP.
[b]K:[/b] Wiesz, że jest wioska fanów Guano Apes?
[b]S:[/b] Wioska? [i](śmiech Sandry)[/i], czyli to jest camping z namiotami?
[b]K:[/b] Tak
[b]S:[/b] Dużo was tam jest, daleko to jest od sceny?
[b]K:[/b] Ogólnie około 30 osób, również z Węgier i Niemiec. Wioska znajduje się około 500m od sceny, na prawo od pomarańczowego napisu "Woodstock"
[b]S:[/b] Może chcecie coś wypić ?
[b]K:[/b] Jak można to poprosimy wodę, bo dzień jest bardzo słoneczny
[b]S:[/b] [i](po czym przyznała rację)[/i] - tak jest strasznie gorąco [i](po chwili przyniosła ciasteczko i wodę)[/i]
[b]S:[/b] Z daleka przyjechaliście?
[b]K:[/b] Około 800 km
[b]S:[/b] Wow to daleko [i](zdziwienie)[/i]
[b]K:[/b] Na Benatska Noc mieliśmy troszkę dalej
[b]K:[/b] Henning wiesz że to jest największy festiwal na świecie. Przybyło prawie 400 tyś. ludzi?
[b]H:[/b] W ciągu całego festiwalu, czy jednego dnia?
[b]K:[/b] Jednego dnia
[b]H:[/b] Ile lat ma ten festiwal?
[b]K:[/b] Festiwal jest od 15nastu lat
[b]H i S:[/b] Miło było się spotkać. Życzymy wam udanej zabawy podczas koncertu [i](Sandra idąc do miejsca gdzie przebywali przed koncertem zobaczyła leżące na krześle autografy i zwróciła uwagę)[/i] – nie zapomnijcie zabrać autografów [i](z uśmiechem)[/i]
[b]K:[/b] My również życzymy dobrej zabawy na scenie, dzięki za spotkanie :)

S - Sandra Nasic
H - Henning Rumenapp
K - Kamil (KaMaD) Łobodiuk

Rozmowę przeprowadził Kamil Łobodiuk (Guano Apes DIVISION). Publikacja bez zgody autora zabroniona.

Po koncercie Guano Apes na Woodstock 2009

Wszyscy powoli wracamy do domów po Woodstocku. Koncert Guano Apes był niesamowity. Rozpalili całą publiczność do czerwoności i sami byli zaskoczeni tak liczną publiką. Podczas Woodstocku miałem możliwość spotkać się z zespołem i było to bardzo miłym przeżyciem. Naszą Woodstockową wioske odwiedziło prawie 30 osób ! Wielkie dzięki! Już niedługo napisze relacje z wyprawy na Woodstock i do Czech na Benatska Noc.

PS. Na dniach zostanie uaktywnione dodawanie nowych fanów do fan clubu GA DIVISION.

Woodstock 209 trwa ! - raport po 2 dniach

Jesteśmy od środy na polu Woodstockowym. Z dnia na dzień coraz wiecej ludzi (chyba padnie rekord, bo obecnie jest prawie 400 tyś. osób!). Nie tylko ogólnie ale równierz do naszej woodstockowej wioski. Dzisiaj już praktycznie nie ma miejsca na kolejne namioty, co nas bardzo cieszy, że tak licznie się zjawiliście. Pojawił się równierz kolega z Węgier :). Poniżej możecie znaleść kilka [url=http://www.guanoapes.pl/galeria/galeria-10.html]zdjęć[/url]. W wiosce obecnie przebywa już prawie 30 osób! Jutro wyczekiwany koncert Guano Apes, a dla wszystkich fanów przebywających w wiosce przewidujemy miłą niespodzianke !

Festiwal Benatska Noc 2009 - krótkie podsumowanie

Wróciliśmy wczoraj z festiwalu Benatska Noc 2009. Na dłuższa relacje musicie troche poczekać ale w skórcie był to niezapomniany wyjazd. Guano Apes dało niesamowite show pełne pozytywnej energii. Dennis zatanczył electro boogie a Sandra grała na perkusji podczas utworu "Underwear". Zespół wykonał krótki fragment piosenki Micheal'a Jackson'a w hołdzie jego twórczości.

Podczas całego festiwalu spotkaliśmy się z wieloma fanami GA z Polski i Europy, których spotykaliśmy na każdym kroku. Po zakończeniu koncertu skompletowaliśmy większość fanów i zrobiliśmy pamiątkowe zdjęcia i spotkanie przy wspólnym piwie i czeskich "samogonach" ;) Zapraszam niedługo do galerii i na obszerną relacje z festiwalu.

[[url=http://www.guanoapes.pl/galeria/galeria-9.html]Zobacz zdjęcia[/url]]

Benatska Noc - oficjalna akredytacja dla guano.apes.pl

Nasz fan club dostał oficjalną akredytacje prasową/foto na festiwal Benatska Noc 2009 w Czechach. Czyli mam możliwość fotografowania, przeprowadzania wywiadów itp. W związku z tym na stronie pojawią się informacje z pierwszej ręki odnośnie przebiegu festiwalu i oczywiście występu Guano Apes w raz ze zdjęciami wykonanymi przeze mnie. Zapraszam do śledzenia strony na bieżąco podczas festiwalu Benatska Noc i Woodstock.

Wioska Guano Apes na Woodstock 2009

Po wcześniejszych ustaleniach na forum informujemy oficjalnie, że organizujemy wioske fanów zespołu Guano Apes. Cała wioska zacznie instalować się na polu w środę 29.07. Wszystkich chętnych zapraszam do rozkładania namiotów razem z nami. Pamiętajcie im więcej nas w grupie tym weselej i ciekawiej ;). Proszę o informację na maila kamad()apes.pl / kamil()guano.apes.pl, kto się chce rozłożyć w wiosce, aby orientacyjnie wyznaczyć miejsce. Przypominam, że Guano Apes zagra w niedziele ( 02.08 ) o godzinie 23.30.

O naszej wiosce już informują:
- [url=http://www.wosp.org.pl/woodstock/aktualnociwoodstock/6272_woodstockowe_wioski.html]wosp.org.pl[/url]

Nowy design guano.apes.pl

Z okazji reaktywacji zespołu postanowiłem odświeżyć design strony i wzbogacić serwis o nowe funkcjonalności. Jest to już 4 odsłona w ciągu 7 lat działalności strony. Mam nadzieje, że ta forma też przypadnie Wam do gustu. Teraz wszystkie wydane videoclipy Guano Apes można oglądać z poziomu strony. Zapraszam do testowania.

Jeszcze nie wszystkie funkcje działają na stronie ale już niedługo zostaną włączone. Wszystkie opinie i sugestie mile widziane w komentarzach.

Nowa oficjalna koszulka fan clubu

Zbliża się powoli termin wyjazdu do Czech na koncert Guano Apes, w związku z tym i ogólnie dużym zainteresowaniem koszulkę będziemy przygotowywać nową koszulkę dla fanów oraz zespołu. Zapraszam do udziału w rozmowie na temat wzoru koszulki za pośrednictwem [[url=http://forum.apes.pl/viewtopic.php?p=9469#9469]forum[/url]].

[b]Można już składać zamówienia na koszulkę klikając [[url=http://www.guanoapes.pl/koszulka_zamowienie.php]tutaj[/url]]. Zamówienia i wpłaty zbieramy do 25 czerwca włącznie, więc już mało czasu zostało.[/b]

[b]Termin zamówień i płatności został przedłużony do 30 czerwca

Lista chętnych została zamknięta - przystępujemy do realizacji zamówień[/b]

Enterro da Gata 2009 - pierwszy koncert Guano Apes po 4 latach

Wczoraj podczas festiwalu Enterro da Gata 2009 w Portugalii odbył się pierwszy koncert Guano Apes po 4 letniej przerwie. Zespół zaprezentował się pełen energii i chęci do tworzenia nowych utworów (zagrali nowš kompozycję). Niedługo zapraszamy na relacje foto z tego koncertu.

Guano Apes na Woodstocku 2009

Prośby zostały wysłuchane. Guano Apes zagra na tegorocznym Woodstocku. Po rozmowach z Jurkiem Owsiakiem obie strony doszły do porozumienia. Jurek powiedział, że bedzie to specjalny koncert [url=http://www.guanoapes.pl]Guano Apes na Woodstocku[/url]. Wiec do zobaczenia rownież na Woodstocku!

Osoby zainteresowane wspólnymi wyjazdami na koncerty Guano Apes odsyłam na forum oraz na: [url=http://tour2009.apes.pl]http://tour2009.apes.pl[/url]

Fake

najnowszy album

sonda

Jak oceniasz singiel Close To The Sun?

  • 1 Close to the heaven
  • 2 Neutral
  • 3 Close to the hell