Polub nas na facebook

[Powrót do góry]

News

Wyjazd na koncert Guano Apes - specjalna strona

Powstała specjalna strona poświęcona wyjazdom na festiwale, na których pojawi się Guano Apes. Na stronie możemy zobaczyć ile osób i kto wybiera sie na dany festiwal. Po szybkiej rejestracji można dodać festiwal na który się wybieramy. Strona powinna pomóc w organizacji wspólnych wyjazdów na koncerty Guano Apes w związku z reaktywacją.

Guano Apes Tour 2009: [[url=http://tour2009.apes.pl]Zobacz[/url]]

Guano Apes na ROCK AM RING / ROCK IM PARK

Pojawił się kolejny festiwal, na którym zagra GA, jest to Rock Am Ring (5-7 Czerwiec 2009). Jednocześnie informacja o tym festiwalu zaprzecza, jakoby Guano Apes miała zagrać pierwszy koncert po reaktywacji na Nova Rock. Czekamy na następne niespodzianki festiwalowe z Guano Apes.

Kolejny festiwal z udziałem Guano Apes

BENATSKA NOC w Czechach jest to kolejny potwierdzony festiwal, na którym zagra Guano Apes. Festiwal odbywa się w miejscu pełnym zieleni i ładnych krajobrazów, czyni go doskonałym miejscem na obcowanie z muzyką na łonie natury. Jest to atrakcyjniejsza opcja od Nova Rock dla fanów, bo bilety powinny oscylować w cenie 80zl (po przeliczeniu na polskie złotówki). Takie względy zadecydują w jakie miejsce GA DIVISION zorganizuje wyprawę na koncert.

Bilety można zakupić [[url=http://www.ticketstream.cz/pls/czech/dls.dls_by_venue_tr?venue_id=694&code=TICKET&language=2]tutaj[/url]]

Guano Apes Reaktywacja !!!

Fani Guano Apes czekali na tą wiadomość od ostatniego koncertu, czyli 20.02.05 i się doczekali. Nastąpiła reaktywacja zespołu Guano Apes w starym składzie. Pierwszy koncert odbędzie się na festiwalu "Nova Rock 09" w Austrii (festiwal odbędzie się w dniach 19-21.06.2009). Z Guano Apes zagrają m.in. takie gwiazdy jak Metallica, Slipknot, Limp Bizkit, Disturbed, Placebo. Planowany jest wyjazd na ten koncert (tak jak to miało miejsce z wyjazdem do Berlina). Zapraszamy na nasze strony w celu śledzenia na bieżąco informacji na temat GA. Mamy nadzieje, że nie jest to jednorazowa reaktywacja. Stay with Guano Apes!

Informacje o festiwalu: http://www.novarock.at/

IO - "For The Masses"

Długo oczekiwany album nowego zespołu chlopaków z GA będzie miał swoja oficjalną premierę 1 sierpnia 2008. Już teraz można składać zamówienia na płytę IO - "For The Masses" za pośrednictwem internetowego sklepu [[url=http://www.amazon.de/Masses-Io/dp/B001BJ83OE/ref=sr_1_10?ie=UTF8&s=music&qid=1215441274&sr=8-10]Zobacz[/url]]

Porozmawiaj z Sandrą Nasic!

Już 20 lutego 2008 będzie okazja porozmawiać z Sandrą i zadać jej kilka pytań odnośnie "The Signal". Czat odbędzie się za pośrednictwem serwisu [url=http://www.maquari.de/]www.maquari.de[/url] o godzinie 20.00.

Sklep Hołdysa kończy działalność

Słynny sklep muzyczny Zbigniewa Hołdysa znajdujący się w Warszawie na ul. Wspólnej 41 z dniem 31 grudnia po 15nastu latach istnienia kończy działalność. Wśród odwiedzających sklep znalazło się Guano Apes, Robert Fripp i Andrew Below z zespołu King Crimson, Ritche Blackmore, Kirk Hammett z grupy Metallica, John Scofield i Pat Metheny.

Płyta Sandry dostępna w Polsce

W Polsce dostępna jest już płyta Sandry Nasic, można ją kupić m.in. w internetowym sklepie fan.pl.
Kliknij [url=http://fan.pl/shopping/pe.php?id=1155448&oknrt=1155448&qu=SANDRA+NASIC]tutaj[/url]

Sandra Nasic - Fever premiera clipu

Jest już dostępny teledysk do utworu Sandry Nasic - Fever. Możecie go pobrać z naszej strony klikając [url=http://www.guanoapes.pl/down/Sandra_Nasic-Fever.rar]tutaj[/url].
Miłego oglądania! :)

Fake

najnowszy album

sonda

Jak oceniasz singiel Close To The Sun?

  • 1 Close to the heaven
  • 2 Neutral
  • 3 Close to the hell